Voor een aantal Triade teams stonden de uitwedstrijden op het programma. Van deze partijen zijn een aantal verslagen gemaakt, die leest u/jij hier:
Afgelopen zaterdag reisde onze F’jes naar Oud-Beijerland om daar hun wedstrijd te spelen tegen de F1 van Korbatjo. De eerste helft begon erg moeizaam voor Triade. Zelf kregen ze een aantal kansen die helaas allemaal net mis gingen, terwijl de tegenstander achter elkaar raak bleef schieten. Voornamelijk door twee grote snelle heren van Korbatjo konden de tegenstanders veel passes onderscheppen van Triade en veel aanvallen opzetten en daaruit scoren. De tweede helft begon ook weer goed voor Korbatjo. Door 2 snelle goals achter elkaar kwam de tegenstander al op 10 goals in totaal. Aan het eind van de tweede helft wist Triade voor het eerst te scoren deze wedstrijd. Qua kansen was het in de eindfase telkens stuivertje wisselen. Eerst Triade met een paar grote kansen en daarna Korbatjo met een paar grote kansen. Triade mocht uiteindelijk het laatste doelpunt maken van deze wedstrijd. Dit gebeurde zelfs in de laatste 10 seconden. Helaas is het de hele wedstrijd niet spannend geweest en won Korbatjo deze wedstrijd met 11-2
Strafworpen 2-2.
Zaterdag 15 februari reisde Triade A1 af naar Alblasserdam voor de wedstrijd tegen Kinderdijk. Bij de thuiswedstrijd in de Reiger wist Triade het spel heel lang spannend te houden, maar in de laatste minuten werden ze ingehaald door Kinderdijk. Triade wist daarom dat het een pittige pot ging worden. Met alle hoop gingen ze de wedstrijd in. Triade scoorde het eerste doelpunt, maar al snel kwam er een tegenreactie van Kinderdijk. Kinderdijk heeft bijna de hele wedstrijd voor gestaan, maar Triade gaf niet op en bleef doorgaan tot het einde. Dit team was net even een maatje te groot voor het A-team van Triade. Maar met het team hebben ze er toch nog 5 weten te scoren en hebben ze de schade door de goede verdediging beperkt weten te houden. Eindstand 13-5.
Afgelopen zaterdag moest Triade 2 het opnemen tegen IJsselvogels 5. Een tegenstander waar we van op papier moesten kunnen winnen. Met een zeer moeilijke start begonnen we de eerste helft en bleef het scoren voor beide teams beperkt. Met een sterke verdediging wisten we de stand goed te beperken. Maar we wisten helaas met onze eigen aanvallen ook niet tot scoren te komen. We gingen de rust in met een gelijkspel van 4-4.
Na de rust moesten we nog hard aan de bak en wilden we de wedstrijd gaan winnen.
Helaas wisten we niet ver genoeg uit te lopen en bleven we qua stand dicht bij elkaar! Hierdoor bleef de tweede helft moeizaam en spannend!
In de laatste minuut wist IJsselvogels helaas nog de gelijkmaker te maken en eindigde de wedstrijd gelijk….Eindstand 15-15.
Op de zaterdagavond ging Triade 1 op bezoek bij de studenten van Paal Centraal in Delft. Paal Centraal deelt samen met NIO de lakens uit in de poule en waren dan ook favoriet voor deze wedstrijd. Waar Triade in de heenwedstrijd nog lang mee kon komen, was er deze keer geen sprake van een gelijk opgaande strijd. Paal Centraal vond vaak de korf en Triade bleef achter. Kansen werden gecreëerd maar nauwelijks afgemaakt en Paal Centraal knalde elk foutje af. Een pijnlijke 25-5 nederlaag was het eindresultaat van de reis naar Delft.
Ingestuurd door de trainer/coaches en samengevoegd door Wim Korevaar.